Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu składa serdeczne podziękowania za wspieranie naszych działań przez cały rok. Dzięki Wam akcje – spotkanie z Edwardem Marszałkiem, sadzenie lasu dla przyszłych pokoleń, przekazywanie budek lęgowych działkowcom i szkołom, konkursy – plastyczny, fotograficzny, wiedzy ekologicznej, festiwal piosenki ekologicznej,eko – zgadywanki oraz wyjazdy w teren do parków narodowych miały sens. Pokazaliście, że dbanie o przyrodę to nie tylko hasło a działanie. Życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych wakacji. Niech każdy dzień będzie okazją do podziwiania piękna polskiej przyrody.
Pamiętajmy, że to my jesteśmy jej częścią. Do zobaczenia.